Kurumsal Finansman

 Anasayfa / >Kurumsal Finansman

Şirketlerin ihtiyaç duydukları kaynakları sermaye piyasalarından sağlamalarına kurumsal finansman hizmetlerimizle yardımcı olmaktayız. Ayrıca halka arz aşamasında, hisse değerleme ve fiyat tespit raporlarının hazırlanmasında müşterilerimizle gerekli hizmetler verilmektedir.

Kurumsal Finansman Bölümü, iç ve dış piyasalarda sahip olduğu deneyim ve bilgi birikiminden faydalanarak, sermaye piyasası araçlarının halka arzına aracılık, şirket ve proje değerlemeleri, şirketlere stratejik ve/veya finansal ortak bulunması, şirket birleşmeleri/devralmaları ve özelleştirme projelerinde danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Metro Yatırım, ihraççıya sunduğu gerçekçi ve tarafsız danışmanlık, tecrübe ve yüksek hizmet kalitesi, mali piyasalardaki saygın kimlik, yatırımcı ve ihraççı tarafından kabul edilecek fiyatlandırma sayesinde kurumsal finansman alanında müşterilerine hizmet vermektedir.

Metro Yatırım'ın Kurumsal Finansman faaliyetleri geniş bir hizmet yelpazesinde sunulan hizmetleri içermektedir. Buna göre;

 
Metro Yatırım Kurumsal Finansman Ekibi,

 1. Stratejik hedeflerin en iyi şekilde anlaşılması ve iş fırsatlarının değerlendirilmesi,
 1. Ani risklerin ve engellerin zamanında tamamlanması, çözülmesi ve risklerin minimize edilmesi,
 1. Şirket değerini maksimize etmeye yönelik stratejik adımların belirlemesi ve uygulanması,
 1. Uzun vadeli iletişim ve güçlü müşteri yaklaşımıyla halka arz, şirket birleşmeleri ve el değiştirmeleri, finansal danışmanlık ve özelleştirme işlemleri ile borçlanma ihraçları konularında şirketlere hizmet vermektedir.

İzahnameler

Fiyat Tespit Raporuna İlişkin Analist Raporları

 •   Büyükdere Cad. No:171
       Metrocity A Blok Kat:17
       1.Levent / İstanbul
 •   0 212 344 09 00
 •   0 212 344 09 13
 •   info@metroyatirim.com.tr