Vizyonumuz

 Anasayfa / >Vizyonumuz

Şirketimiz, Metro Grubu tarafından satın alınmasıyla Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş. olarak 2004 yılında yeni bir kimlikle Türk Sermaye Piyasasındaki yerini almıştır.

Vizyonumuz;

Geleceğe yönelik olarak; benzersiz rekabet avantajı sağlamak ve sürdürülebilir değer yaratmaktır.

Metro Yatırım, kaliteli bir hizmet sunarak, yaratacağı çözümlerle, yatırım dünyasına yenilik sunmayı kendisine bir vizyon olarak belirlemiştir. Bu çerçevede benzersiz rekabet avantajı sağlayan, sorunların çözümünü amaç edinen ve sürdürülebilir değer yaratma amacı taşıyan bir yatırım kurumu olmak doğrultusunda ilerlemektedir.

Yetkinlik ve becerileri artırarak, farklı bakış açıları ile yenilikler yaratmaya, çeşitliliği artırmaya çalışıyoruz. Farklılık ve yenilik getirerek başarılı olacağımıza inanıyoruz. Müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları daha iyi anlamamız, daha iyi çözümler getirmemizi de beraberinde getirmektedir.

Çalışanlarımıza kişisel ve profesyonel gelişimleri için fırsatlar sunmaya çalışmaktayız, bunun sonucunda da mutlu çalışan mutlu müşteri ilişkisini kurmayı amaçlamaktayız.

En yüksek performansı sağlamak adına, müşterilerimizin beklentilerine çözüm getirmeye, değerlerimizi ve ilkelerimizi yaptığımız işe yansıtarak, sürekli çözüm üreten bir mekanizma yaratmak amacındayız. Bir adım ileride olmak ve daha iyiyi geliştirebilmek için; büyüyen ve gelişen sermaye piyasalarında yatırımcılarımızın ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerine uygun çözümleri kaliteli ve etkin hizmet anlayışıyla sunmak temel hedefimizdir.


  •   Büyükdere Cad. No:171
         Metrocity A Blok Kat:17
         1.Levent / İstanbul
  •   0 212 344 09 00
  •   0 212 344 09 13
  •   info@metroyatirim.com.tr